פעילות לאירגונים

פעילויות השטח הן כלי עוצמתי לבניית מסוגלות, פיתוח חוסן והעצמה. ההתמודדות עם אתגרים והיציאה מאזור הנוחות מאפשרות למידה משמעותית מתוך התנסות, התפתחות והעצמה.  הפעילויות מיועדות לארגונים חינוכיים, מכינות קדם צבאיות, צוותי ניהול והדרכה של ארגוני ותנועות נוער וקבוצות מנהיגות. הסדרות מתאימות גם לצוותים של ארגונים שרוצים להתפתח, ללמוד לעבוד בתנאי לחץ ובמצבים משתנים, או רוצים לקבל כלים לעבודה בשטח.

אני יותר חזקה ממה שהאמנתי. אם עברתי את זה אני יכולה לעבור הכל.

כל כך הרבה פעמים רציתי לקום וללכת. כל כך הרבה פעמים כמעט וברחתי. לא מאמין שהצלחתי לסיים למרות הכל.

הבנתי שהבחירה תמיד בידיים שלי אם להרים ידיים או להמשיך. אני כל כך גאה בעצמי שהמשכתי.

תכניות לארגונים

הכשרת צוותים חינוכיים בשטח

תנו למדריכים שלכם כלים להוביל בשטח. הכשרה בת יומיים הנותנת כלים פרקטיים להובלה בשטח. ניהול סיכונים ושליטה, מודלים חינוכיים, התמודדות עם יציאה מאזור הנוחות ותהליכיים קבוצתיים בשטח. נלמד איך לייצר תהליך חינוכי נכון ומשמעותי בשטח. ההכשרה במתכונת טיולית, עם הציוד על הגב, או עם מנהלה מתאימה.

סדרת סיירות

הסדרה ה"קלאסית". סדרה רב יומיות שאורכת משלושה ועד לשישה ימים. במהלכן נעים המשתתפים בשטח לא מוכר, עם הציוד על הגב, תוך ניווט קבלת הדרכות מקצועיות על השטח וביצוע משימות עוקבות. שליטה באמצעות משיבי מיקום לווייניים על כל חוליה בשטח. אזורים בארץ: גליל עליון, הרי ירושלים, מדבר יהודה, נגב, ערבה. (לסדרות אלו יוצאים השנה כ2,000 משתתפים).

סדרת הישרדות

סדרה רב יומיות,  בת שלושה עד שישה ימים, בדגש על התמודדות עם תנאי קיצון ולימוד מיומנויות הישרדות. התמצאות בשטח, מציאת וטיהור מים, הדלקת אש, בניית מחסות, מציאת הצפון ועוד. בסדרה מנווטים עם הציוד על הגב, תוך קבלת הדרכות מקצועיות על השטח וביצוע משימות עוקבות. שליטה באמצעות משיבי מיקום לווייניים על כל חוליה בשטח. אזורים בארץ: גליל עליון, הרי ירושלים, מדבר יהודה, נגב, ערבה.

סדרת ניווטים

החל מיום לימודים ועד לסדרות של שבוע. לארגונים החפצים ללמוד לנווט בצורה מקצועית. הלימוד מתחיל בכיתה, עם מצגות ועזרים ללימוד מקצועי של תחומי הניווט והמפה, והמשך בתרגול בשטח- בגליל העליון, בגליל התחתון, ברמות מנשה, בשפלה, בגבעות גורל וברכסי הנגב. שבועות הניווט יתנו לחניכים אזימוט חדש לשטח.

קורס שטח שנתי

קורס השטח מיועד לקבוצות המעוניינות לעבור תהליך קבוצתי, משמעותי, מורכב בשטח. הקורס בנוי מסדרה של 3-20 מפגשים בני חצי יום עד יום, אותם ניתן לערוך פעם בשבוע או פעם חודש כחלק מתהליך מתמשך. המפגשים עוסקים בתכני השטח, כגון ניווט, הדלקת אש, בניית מחסות, גישוש ומעקב אחר בע"ח, ליקוט צמחי תועלת ועוד. דרך תכנים אלה, נבנה תהליך העוסק בחיבור לטבע, לארץ ולקבוצה. התמודדות עם קושי, עם פחד ועם לא מוכר. חוויה קבוצתית מחזקת ומעצימה. 

בניית תכניות שטח עם ארגונים

לארגונים שרוצים לשפר את פעילות השטח החינוכית, אנו מסייעים בבניית פלטפורמה מקצועית מתאימה. החל מהוצאת הכשרה לצוות לקראת הפעילות, דרך בניית תכנית פעילויות משותפת ועד הוצאת קבוצת משוטטים לארגון או הובלה משותפת של טיולי השיא. נשמח לסייע לכם למצוא את השביל הנכון לארגון שלכם, ולעזור לכם לצאת לשטח (איתנו או בלעדינו).

מדי שנה אנו מוציאים לשטח עשרות ארגונים ואלפי משתתפים. אם גם אתם רוצים להעניק לצוותים שלכם או למשתתפים שלכם תהליך משמעותי בשטח, אתם מוזמנים להצטרף אלינו למסע.

הלקוחות שלנו

להרשמה

תנאי רישום: בהירשמי לקורס אני מאשר כי ידוע לי כי הקורסים מתקיימים בתנאי שטח מלאים, ללא חשמל ומים זורמים, הלינה בשטח ולאורך הימים נדרש מאמץ פיזי, הליכה ונשיאת משקל. אני מאשר כי בריאותי תקינה, ואין מניעה להשתתפותי בקורס. ידוע לי כי תכנית הקורס יכולה להשתנות בהתאם למזג האוויר, התנאים בשטח ועל פי שיקול דעתו המקצועית הבלעדית של צוות הקורס. תנאי ביטול: עד שבוע לפני היציאה לקורס- החזר מלא. עד שלושה ימים לפני היציאה לקורס- 50% החזר. פחות משלושה ימים לפני הקורס- חיוב מלא.

!מוכנים? בואו נצא לדרך

מחפשים הרפתקאות? רוצים לצאת מהרוטינה של חיי יום יום? מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

עמותת חוגי סיירות של קק"ל ע"ש אורי מיימון ז"ל (ע"ר) מס' עמותה 580358927, טל.03-5261159 ת.ד. 23148, צבי שפירא 11 ת"א, sayarutschool@gmail.com 

עיצוב והקמה סטודיו גורילות

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now